Od dnia 05 lutego do dnia 30 kwietnia 2022 roku wprowadzamy promocję na przyłącze światłowodowe w miejscowości Nadolice Wielkie i Chrząstawa Wielka w ramach prowadzonych inwestycji.
Umowy objęte promocją gwarantują klientom podłączenie do sieci światłowodowej z gwarancją aktualnej ceny w rozbiciu na raty doliczane przez 12 miesięcy trwania umowy na świadczenie usługi szybkiego internetu światłowodowego.

Promocja jest ograniczona terytorialnie dla mieszkańców Nadolic Wielkich osiedle Myśliwskie ul. Lisia, Wilcza, Łowiecka, Strzelecka, Bobrza, Bażantowa, Żubrza, Jarząbkowa, Niedźwiedzia, Muflonowa, Kukułcza, Krzykowska oraz dla mieszkańców Chrząstawy Wielkiej ul. Młyńska, Oliwkowa, Widawska, św. Jana Pawła II, Sportowa , Rumiankowa, Lawendowa, Lubczykowa, Nawłociowa, Ziołowa, Czarnego Bzu, Nagietkowa, Maciejkowa, Leśna, Czarnej Jagody, Dzikiej Róży, Aroniowa
Do promocji zaliczają się jedynie umowy zawarte po raz pierwszy w okresie trwania promocji. Warunki przyznania stałej ceny i systemu ratalnego przy umowach na świadczenie usługi dostępu do internetu światłowodowego przez 24 miesiące.

Regulamin promocji przyłącze światłowodowe z tarczą cenową

Kontakt w celu chęci skorzystania z promocji :

Formularz zgłoszeniowy

mail : office@opticalnet.pl

tel: 57 97 00001